KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14896390

nr 1489 6390

Oidentifierad konstnär. Signerad, kust. Olja på duk, 39x78 cm, yttermått inklusive ram: 55x95 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 september 2022
kl 18:04:56

12/9 17:52:45 1      Vinnande bud